TACHYONIZOVANÉ PRODUKTY

Zde představené tachyonizované produkty byly vyvinuty společností New Energy Tachyon (NET) se sídlem v Evropě. NET spolupracuje s předními společnostmi z civilního kosmického výzkumu jako je např. Bigelow Aerospace a UP Aerospace. NET byli přítomni prvnímu komerčnímu suborbitálnímu testovacímu letu pro malé firmy díky spolupráci se společností ZG Aerospace a jejímu programu „Fly your stuff“. Informace k produktům byly převzaty z  webových stránek společnosti www.tachyonis.org.

 

Tachyonizovaná detoxikační voda

Tachyonizovaná voda se zpracovává speciálním tachyonizačním procesem, který nemění její chemickou kompozici, ale vložením tachyonů způsobuje její modifikaci na subatomární úrovni. Tato voda má obrovský životně důležitý potenciál. Umožňuje vstup tachyonů do našeho fyzického těla a tím urychluje čistící procesy a zvyšuje úroveň bioenergie. Tachyonizovaná voda by neměla být používána koncentrovaně. Doporučujeme zředit 10 kapek tachyonizované vody ve sklenici obyčejné vody a pít denně. Balení  500ml vystačí na 2-3 měsíce.  Vodu uchovávejte na chladném místě.

 

Tachyonizovaný relax krém 50 ml

U tachyonizovaného relax krému je prokázáno, že zcela odstraní nebo výrazně sníží bolest ve více než 75% případů. Byl pečlivě navržen s použitím účinných látek (vitamín B komplex, arnika a éterické oleje) a ošetřen tachyonizačním procesem, který výrazně zvyšuje jeho účinnost. Tachyony spolu s krémem pronikají do těla, urychlují hojení a proces obnovy. Tachyonizovaný relax krém je ideální pro každého, kdo trpí artritidou, revmatismem a chronickými záňety. Poskytuje úlevu při fyzickém zranění, otocích a namožených svalech, při bolestech kloubů a páteře.

 

 

Tachyonizovaná ochrana na mobilní telefon
Tachyonizovaná ochrana na mobilní telefon je tachyonizovaná kovová destička se speciálním energetickým symbolem. Tato deska harmonizuje škodlivé elektromagnetické záření z mobilního telefonu do jeho okolí. Protože tachyonizační proces mění strukturu atomových jader atomů tvořících tuto desku, stává se tak trvalou tachyonovou anténou, tedy trvalou ochranou proti EM záření.

 

Tachyonizovaná ochrana před PC zářením
Koule z růžového křemene ošetřená tachyonizačním procesem je ideální ochrana proti škodlivému elektromagnetickému záření vydávaném osobními počítači. Díky svému nadčasovému tvaru také poslouží jako příjemná dekorace na vašem pracovním místě. Její účinné pole je koule o průměru 1 m, proto účinně chrání před elektromagnetickým zářením vašeho monitoru, pevného disku, tiskárny a pod. Vzhledem k vlastnostem tachyonové energie tato oblast může také sloužit jako účinná ochrana proti všem negativním energiím jako jsou negativní emoce nebo myšlenky, psychické útoky atd. Je to tedy velmi účinná osobní ochrana, která spojuje fyzickou rovinu s vyššími úrovněmi.

 

Tachyonizovaná buňka / kapka  = 1 ks cca 17 mm
                                                       Tachyonizovaná buňka je tachyonizovaná skleněná kapka s vysokou koncentrací tachyonů. Proto velmi účinně vyrovnává a harmonizuje imunitní systém, regeneruje a detoxikuje fyzické tělo, obnovuje emocionální rovnováhu, zvyšuje duševní schopnosti, posiluje duchovní růst a zlepšuje existující nádání nebo talenty. Někdy může odstranit fyzickou bolest. Tachyonizované skleněné kapky jsou k dispozici ve všech barvách duhy, které pokrývají všechny frekvence a čakry. Standardně je dodávána v průhledné barvě. V případě zájmu můžeme nabídnout i jinou barvu. Tachyonizovanou skleněnou kapku lze nosit v kapse, v ruce nebo v kabelce. Lze ji umístit na vaše čakry či akupunkturní body nebo držet jen na bolestivém místě na těle.

 

 

Tachyonizovaný čakra set = 7 ks, každý cca 17 mm
Tachyonizovaný čakra set je nepostradatelným nástrojem pro všechny léčitele a lidi na duchovní cestě. Jedná se o soubor sedmi tachyonizovaných skleněných kapek pro každou ze sedmi hlavních čaker. Harmonizuje čakry a auru všech vyšších energetických těl: éterické, astrální, mentální a kauzální tělo. Tachyonizované skleněné kapky jsou trvalé, nejsou citlivé na negativní energie a nemusí být očišťovány

 

Tachyonový stříbrný přívěšek

Tachyonový přívěšek obsahuje skleněnou buňku, která působí jako tachyonový generátor. Tachyonový generátor je anténa, která přijímá tachyony z vesmíru a vydává je do okolního prostoru. Nosit tachyonový přívěšek proto zlepšuje naše zdraví a pohodu a velmi zrychluje duchovní růst. Vzhledem k tomu, že tachyonový generátor snižuje entropii fyzické hmoty, zpomaluje proces stárnutí a posiluje imunitní systém. Tachyonový přívěšek je ručně vyrobený.

Tachyonizovaný Cintamani kámen / cena dle velikosti

Cintamani kámen pochází z hvězdného systému Síria. Před miliony let během Galaktické supervlny explodovala planeta obíhající Sirius A. Její fragmenty se rozletěly do všech směrů a po cestě meziplanetárním prostorem některé z nich zasáhly i Zemi. Cintamani je kámen s nejvyšší vibrací ze všech známých kamenů. To ve vás probudí vaše poslání, posiluje vnitřní vedení a kontakt s vyšším já. Všechny cintamani kameny jsou tachyonizované a jejich množství je omezeno.

 

Tachyonizovaný Cintamani  přívěšek stříbrný  

Cintamani přívěškem jste stále Výsledek obrázku pro Cintamani stonespojeni s nejvyšší vibrací.  Omezený počet nejkvalitnějších cintamanů gem grade  byl zasazen do stříbrných přívěšků. Nosíte-li tyto přívěšky na srdeční čakře, otevírá se vám mulitdimenzionální portál srdce.  Přívěšky jsou 35-40 mm dlouhé a váží okolo 4-5 gramů.

 

 

 

Tachyonizované křišťálové tvary    – všechny tři typy tachyonizovaných tvarů jsou velikosti 4 cm

Krychlový tvar: zjemňuje naše vědomí, přináší soustředění a tím nás staví do tady a teď                                                                       

Pyramidový tvar: spojuje nás s naším vyšším já, přináší inspiraci

Dvanáctistěnnový tvar : staví všechny aspekty našeho bytí do rovnováhy,  vyrovnává nás s naším božským archetypem                                                                                                                                      

 

                        

Tachyonizované akvamaríny a granáty – nebe a Země  

Akvamarín a červený granát jsou dva kameny, které představují opačnou polaritu, nebe a planetu Zemi. Akvamarín je nebeský kámen, který spojuje naše vědomí s pátou dimenzí , zatímco červený granát je pozemský kámen, který nás velmi účinně staví do bdělosti tady a teď. Když se akvamarín  tachyonizuje, stává se portálem do mateřských základen pozitivních mimozemšťanů a červený granát se stává portálem do středu Země. Všechny naše akvamaríny a červené granáty byly podrobeny 12 hodinovému tachyonizačnímu procesu, který je přeměnil na portály Nebe a Země. Nejlépe se používají společně, pomáhají Vám při meditaci přinášet opačnou polaritu do Jednoty. Naše červené granáty jsou k dispozici v jedné velikosti (10-15 mm velké) a  akvamaríny ve dvou velikostech:  malé (15-30 mm) a střední (30-50 mm).